کنفرانس آنلاین افطار همبستگی؛ «نه به جنگ‌طلبی نه به بنیادگرایی»
از لحظاتی پیش کنفرانس آنلاین افطار همبستگی «نه به جنگ‌طلبی نه به بنیادگرایی»؛ در ارتباط ارتباط زنده با مجاهدین در اشرف۳ شروع شد.
خانم دولت نوروزی نماینده شورای ملی مقاومت کنفرانس را شروع کرد و گفت:
رژیم آخوندی به‌عنوان مرکز شرارت در خاورمیانه پدرخوانده تروریسم و بنیادگرایی در منطقه است که تحت عنوان دین هر جنایتی را انجام می‌دهد.
سپس خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت سخنرانی خود را شروع کردند.
 
سخنرانی خانم مریم رجوی: اسلام پیام‌آور آزادی و واژگونی ولایت مطلقه فقیه
کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی»
دوستان گرامی،
خواهران و برادران،
در این روزهای ماه رمضان به همه شما سلام می‌کنم. رمضان ماه عبادت است و مقصد آن آزادی نوع انسان است. به این مناسبت برای جامعه مسلمانان در بریتانیا و برای مسلمانان در سراسر جهان برادری، و همبستگی و صلح آرزو می‌کنم.
ماه رمضان فرصتی است برای تجلیل از ارزش‌های حقیقی اسلام و رد تبهکاریهایی که بنیادگرایان به‌نام اسلام انجام داده‌اند و می‌دانیم که در رأس آنها حاکمان کنونی ایران قرار دارند.
در سال۱۳۵۷ مردم ایران برای آزادی قیام کردند. پیش از آن، دیکتاتوری شاه، همه جنبش‌های ملی و آزادیخواه را سرکوب کرده بود. در نتیجه خمینی رهبری انقلاب را دزدید. و سپس یک استبداد مذهبی وحشی با برچسب اسلام حاکم کرد.
از آن زمان، خمینی و جانشینان او به‌نام اسلام سرکوب و غارت می‌کنند، به‌نام اسلام جنگ‌افروزی می‌کنند. و به‌نام اسلام تروریسم و جنایت را به کشور‌های منطقه صادر می‌کنند. این بدترین خیانت آن‌هاست. در واقع آخوندها یک ضداسلام را مدون کرده و بنیادگرایی اسلامی را گسترش دادند.
 
سرلشگر اشرف ریفی – وزیر دادگستری لبنان (۲۰۱۶):
درود بر اپوزیسیون ایران درود بر شرکت‌کنندگان در این کنفرانس
درود بر خانم مریم رجوی رهبر مقاومت ایران و جنبش مجاهدین خلق ایران درودهای گرم و رمضان گرامی
با آرزوهای ما برای آزاد کردن هر چه سریعتر کشور تان از اشغال رژیم آخوندی و عوامل آن
به‌مناسبت برگزاری این کنفرانس که باعث افتخار من است که به تمامی شرکت‌کنندگان در این کنفرانس که راه آزادی و دمکراسی و مبارزه با ظلم را برگزیده و به‌رغم سرکوبی که رژیم حاکم در تهران اعمال می‌کند در برابر تمامی رنج ها و ظلم و ستم و آوارگی و زندان و دستگیری و اعدام‌های گسترده ایستاده‌اند گرم‌ترین درودهای خودم را نثار کنم.
تاریخ متمدنانه و فرهنگی و م‍ذهبی ایران توسط رژیم حاکم خون‌ریز و سیاستهایش تحریف شده است. این رژیم تلاش می‌کند که افکار و روشها و اعمال خودش را بر مردم ایران که دارای فرهنگهای متعدد و متمدنانه و اقلیتها و مذاهب متعدد می‌باشد، تحمیل کند.
رژیم حاکم بر ایران از طریق جماعت مزدورش حزب‌الله، کشور لبنان را به گروگان گرفته و آنرا نابود کرده است و رژیم ایران مانع روند دمکراتیک در لبنان است و اجازه برگزاری انتخابات آزاد و تشکیل دولتی که مورد نظر مردم لبنان و در جهت منافع لبنان باشد نمی‌دهد.
آخوندها لبنان را مانند عراق و سایر کشورهای منطقه اشغال کرده و به گروگان گرفته‌اند و در مذاکرات خود با کشورهای غربی از آن برای باجگیری استفاده می‌کنند ولی ما به کشورهای غربی هشدار می‌دهیم که نباید هیچ امتیازی از جیب مردم لبنان به رژیم ایران داده شود و هیچ راه‌حلی که بخواهد به حزب‌الله و رژیم ایران در لبنان امتیاز بدهد را مردم لبنان قبول نمی‌کنند.
اما اکنون مردم لبنان و نیروهای ملی لبنان پس از سال‌ها تجربه تلخ به این نتیجه رسیده‌اند تنها راه نجات لبنان کوتاه کردن دست رژیم و حزب‌الله از لبنان است. و هر راه‌حلی که بخواهد با حزب‌الله و رژیم به توافق برسد و با آنها سازش کند محکوم به شکست است و مردم لبنان آنرا نمی‌پذیرند.
ما رژیم ایران را هم نماینده مردم ایران نمی‌دانیم. بلکه مقاومت ایران را به‌عنوان نماینده واقعی مردم ایران می‌شناسیم که ثابت کرده خواستار صلح و دوستی و برادری با مردم و کشورهای منطقه است. مردم لبنان و نیروهای ملی لبنان با مردم ایران و مقاومت ایران منافع مشترکی دارند. و لبنان مثل بقیه کشورها دارای روابط تاریخی با مردم ایران دارد.
رژیم ایران تلاش کرده در ۴۰سال گذشته این را به جهان عرب و همسایگان القاء کند که در ایران آلترناتیو وجود ندارد و اگر رژیم سقوط کند آشوب می‌شود و یا رژیمی بدتر از رژیم کنونی سرکار میآید. این دروغی است که رژیم 40سال است دارد در جهان تبلیغ می‌کند. در حالی‌که در ایران یک آلترناتیو جدی وجود دارد. شورای ملی مقاومت ایران که در کانونش مجاهدین خلق هستند با بیش از نیم قرن سابقه مبارزاتی و 120هزار شهید در این راه داده است اکنون حمایت و شبکه قدرتمندی در داخل ایران دارد و اعتراضات و قیامهایی که در داخل ایران به‌وقوع می‌پیوندد نشان می‌دهد که بدون شک با سرنگونی این رژیم یک ایران دمکراتیک وصلح جو در راه است که وزنه صلح و ثبات در منطقه خواهد بود و به این خاطر است که مجاهدین خلق در کشورهای عربی و اسلامی مورد توجه و اقبال هستند و ما نیز از اهداف آنها حمایت می‌کنیم و در کنار مردم ایران هستیم چون اهداف و منافع مشترکی داریم.
 
اسقف بری مورگان اسقف اعظم ولز (۲۰۱۷)
خانم رئیس جمهور ممنونم که برای این افطار مرا دعوت کردید خوشحالم که همراه شما علیه بنیادگرایی آخوندها هستم.
مردم ایران تسلیم نشدند در برابر این رژیم ایستادند و هر قیمتی که لازم بود پرداختند. شما پیشتاز این مبارزه هستید.
خانم رجوی که یک مسلمان است دقیقاً یک اسلام دمکراتیک را نمایندگی می‌کند. از همه دولتها می‌خواهم که مقاومت ایران را به‌رسمیت بشناسند و رژیم آخوندی را به‌عنوان ناقض حقوق‌بشر تحریم کنند.
آینده ایران در دستهای مردم ایران است. من در کنار مردم ایران و رئیس جمهور برگزیده آن خانم مریم رجوی هستم.
 

عطا ابداح- نماینده پارلمان اردن
مدتی پیش این افتخار عاید ما شد که من به همراه تعدادی از نمایندگان پارلمان اردن به دیدار قهرمانان اشرف۳ برویم، از این دیدار بسیار خرسند و مفتخر شدیم، ما در عهد و پیمانمان در حمایت از تلاشهای این قهرمانان و بزرگ زنان که به‌دنبال عزت و آزادی و پیروزی هستند، باقی خواهیم ماند، به امید دیدار آنها در اشرف۴ در پایتخت ایران، پیام تحقق اشرف۴ حفظ دستآوردهای پیروزی و آزادی است که امری در دسترس و نزدیک است، همانا خداوند اجابت کننده دعا است.
برای من مایه افتخار و خوشوقتی است که در این فرصت و در این مناسبت، ابتدا به خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت و از طریق ایشان به شورای ملی مقاومت، و به خواهران و برادرانم در اشرف 3 درود بفرستم و بهترین تهنیتها و تبریکات خودم را تقدیم دارم هم‌چنین مفتخرم که به حضار بزرگوار درود بفرستم و این ماه پرفضیلت را تبریک گفته و تلاش‌ها و مواضع شرافتمندانه آنها را مورد تقدیر قرار می‌دهم.
ما نسبت به اعمالی که این رژیم جنایتکار علیه مردم ایران و مردم منطقه انجام می‌دهد، دردمندیم، ظلم آخوندهای دیکتاتور صرفاً به مردم ایران ِ آسیب دیده که خواهان نجات هستند، محدود نمی‌شود بلکه ظلم و جنایتهای این رژیم به مردم عراق و سوریه و یمن و لبنان نیز رسیده و امنیت و ثبات منطقه را برهم زده است.
ما به تلاش‌های خانم مریم رجوی و مقاومت ایران درود می‌فرستیم هم‌چنین به قهرمانان پیروزی‌ساز و شکوه‌آفرین در اشرف۳ درود می‌فرستیم و از برنامه ۱۰ماده‌ای خانم مریم رجوی استقبال و حمایت می‌کنیم و تأکید می‌کنیم که جهان آزاد در کنار خانم مریم رجوی خواهد ایستاد.
 
طارق مهدی عبدالتواب – وزیر سابق تبلیغات سرلشگر و رئیس سابق نیروی هوایی مصر (۲۰۰۵)
به همه حضار شرکت‌کننده در کنفرانس خوشآمد می‌گویم
و انشا الله خدا موفق‌مان کند که همصدا بشویم تا این اتهامات تروریستی را از اسلام بزداییم و افکار عمومی را و فراخوان به بی‌ثباتی را تصحیح کنیم.
زیرا که اسلام خیلی از این کارها به‌دور است.
اسلام دین حنیف است و اسلام میانه‌رو است و اسلام مردم را به کارهای خوب و درایت داشتن در رفتار و کردار فرا می‌خواند.
برای من موجب افتخار است که در این کنفرانس باشم تا این‌که بر اصول اسلام تأکید کنم که مبنی بر صلح دوستی و گذشت و کار جمعی و فاصله گرفتن از سرکوب و تروریزم و فاصله گرفتن از هر چیزی است که به دین اسلام آسیب می‌رساند.
اسلام دین رحمت و مهمان‌نوازی و عدالت است ولی با تأسف شدید در چهار قرن گذشته شاهد بودیم که سیستم‌های مختلف از جمله رژیم ایران و تندروها و یا بنیاد گراها اسلام را بدنام کردند و این آسیب رساندن به اسلام و مذهب شیعه است.
ما شاهد دخالتهای رژیم ایران در کشورهای عربی بودیم که باعث جنگهای خونین و نابودی کشورها شده است.
این موضع ایران باعث اختلافات م‍ذهبی و دینی و دخالت در کشورهای عربی و اسلامی شده است که همه این کارها با روح دین حنیف اسلام در تعارض است.
حاتم السر علی – وزیر پیشین بازرگانی و ترابری سودان
به نام خداوند بخشنده
خواهر مبارز مریم رجوی، رئیس‌جمهور شورای ملی مقاومت ایران
بسیار مفتخرم در این کنفرانس رمضان مبارک، از سودان، کشور عربی آفریقایی، برای اعلام همبستگی با مقاومت ایران و حمایت از این جلسه با شما صحبت می‌کنم.
کنفرانسی که تحت عنوان (نه به جنگ‌طلبی و نه به افراط‌گرایی، نه به صدور تروریسم، نه به از بین بردن امنیت و ثبات، نه به تهدید امنیت، نه به سرکوب و نه به نقض علیه حقوق‌بشر ایران) برگزار می‌شود.
آری به توقف سرکوب وحشیانه آخوندها علیه مردم برادر ایران.
آری به مهار دخالت‌های آخوندها در کشورهای عربی، آفریقایی و اسلامی ما.
آری به همبستگی جامعه جهانی با مبارزات مردم ایران.
آری به بازگشت ایران به جامعه جهانی با چهره دمکراتیک و مضمون واقعی اسلامی که خواستار آزادی، صلح و عدالت است، واز افراط‌گرایی متنفر است، و تروریسم را محکوم می‌کند و در برابر ظلم و ستم می‌ایستد.
زنده باد ایران آزاد و دمکراتیک
سربلندی و پیروزی بر ملت برادر ایران
سلام بر شما و رحمت خدا بر شما باد
 
دکتر ریاض یاسین – سفیر یمن در فرانسه، وزیر خارجه یمن (۲۰۱۵)
صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت هایم را به مردم ایران دوست و شما تقدیم می دارم
همان‌طوریکه می‌دانید ملت یمن و رهبریش همیشه تلاش می‌کنند که صلح و ثبات در منطقه مان را برقرار کنند به‌رغم این‌که هفت سال پیش با چالشها و جنگهای زیادی مواجه بودیم که شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت رژیم ایران علیه ما به‌راه انداختند.
این رژیم متأسفانه از همه نابسامانیها و بهم‌ریختگی‌ها در منطقه حمایت می‌کند.
و به‌رغم همه تلاشهای صلح‌جویانه متأسفانه تلاش رژیم ایران با استفاده از شبه‌نظامیان حوثی و با ارتکاب جنایتهای مختلف از جمله کشتار تلاش کردند که کشورمان و کل منطقه را ناامن کنند.
از خدا می خواهم که به شما کمک کند و شما را موفق بدارد و مقاومت ایران به اهدافش برسد و آزادی و دمکراسی را برای مردم قهرمان ایران به ارمغان بیاورد.
 
پاولو کوخا – مشاور کنونی وزیر انرژی – مشاور نخست وزیر اوکراین (۲۰۱۶- ۲۰۱۹)
ممنونم که مرا دعوت کردید من از خط مقدم نبرد ده روز قبل در اوکراین آمدم.
نبرد ما علیه استبداد در همه جهان به همه نبردهای دیگر ربط پیدا می‌کند
جنگ در اوکراین بخشی از جنگ بزرگتری هست در جهان بین آزادی و استبداد.
همان‌طور که می‌دانید ما در شرایط سختی هستیم به ما موشک شلیک می‌کنند.
نمی‌دانیم چقدر قربانی داده‌ایم ولی هر روز اینها دارد اتفاق میافتد و مناطقی هست که نابود شده‌اند.
ما از هر گونه کمک بشردوستانه استقبال می‌کنیم چون اوکراین می‌تواند بیشتر مقاومت کند و امید بیشتری ایجاد می‌کند.
انجه که ما یاد گرفتیم این است که سیاست مماشات که در پیش گرفته شده کارآیی نداشته و باعث به‌وجود آمدن رژیم استبدادی مثل رژیم دیکتاتوری ایران شده است.
پیروزی در این نبرد برای جهان آزاد مهم است که با هم علیه رژیمهای استبدادی پیروز شویم.
این پیروزی پیروزی علیه همه نظامهای استبدادی از جمله ایران و کره شمالی است.
 
طاهر بومدرا – مدیر بنیاد عدالت برای قربانیان قتل‌عام ۱۳۶۷
در رابطه با جنگ‌افروزی اساساً این رژیم بنیادگرایی است و جنگ با کشورهای همسایه را در دست دارد.
مجاهدین به سختی تلاش کردن مجاهدین مبارزه می‌کنند برای حقوق‌بشر از طرفی رژیم آخوندی مردم را اعدام می‌کند مثل قتل‌عام۶۷ و هم‌چنان دارند اعدام می‌کنند آن هم برای حفظ سلطه خودشان بر مردم ایران
به خوبی می‌دانید که رژیم آخوندها قادر نیست قوانین بین‌المللی را بپذیرد در حالی‌که مجاهدین خلق برای حکومت قانون و حقوق‌بشر تلاش می‌کند رژیم آخوندی قوانین بین‌المللی را رد می‌کند حقوق‌بشر را قبول ندارد کنوانسیونهای بین‌المللی را که قوانین حقوق‌بشر در آن تصویب شده را این رژیم قبول ندارد. مجاهدین خلق مبارزه می‌کنند تا حقوق برابر و فرصت برابری بین زنان و مردان به‌وجود بیاورد و سازمان مجاهدین اثبات کرده در برگزاری همین کنفرانس جایی که هم زنان و هم مردان با توانمندیهایی که دارند با هم کار می‌کنند.
من افتخار می‌کنم با مجاهدین در اشرف آشنا شدم آنها خیلی درد و رنج کشیدند و خیلی دستآوردهای بزرگ داشتند فکر می‌کنم که برنامه ده ماده‌ای خانم رجوی برنامه‌یی است که برقرار خواهد کرد یک کشور و یک حکومت اساساً آزاد را و یک نظام که تحت حکومت قانون باشد را برقرار خواهد کرد.
 
معین مرعبی – وزیر امور پناهندگان لبنان (۲۰۱۸)
در این ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان، از طرف لبنان، از طرف آزادیخواهان لبنان، به مردم آزاده و برادر ایران درود می‌فرستم.
و با درود مخصوص به مبارزات مجاهدین خلق و رهبر دلیر شما خانم مریم رجوی
حضار محترم، ما امروز اراده خود را برای مقابله با اقدامات تروریستی رژیم تروریستی آخوندی علیه مردم و کشورمان بکار گرفته‌ایم تا مانع استمرار این اقدامات شویم.
همه دنیا می‌دانند که ایرانیان و مردم منطقه از ظلم و ستم این رژیم چه رنجهایی متحمل می‌شوند.
اما متأسفانه در این روزگار کشورهایی که مدعی رعایت حقوق‌بشر و ارزش عدالت و برابری هستند برای کسب منافع مادی،، بر اعمال و جنایات آخوندها چشم‌پوشی می‌کنند به‌نحوی که نمی‌توان به حمایت و پشتیبانی آنها از خودمان اعتماد کنیم.
آیا اینها همان کشورهای هستند که در حال مذاکره با کسانی هستند که علیه مردم خود دست به قتل‌عام می‌زنند، قتل‌عامی که تنها در یک قلم بیش از ۳۰۰۰۰شهید بر جای گذاشته است؟
در واقع، امروز این کشورها به‌خاطر تجارت و اقتصاد سعی در جلب رضایت او دارند و خطری را که این مماشات در آینده نزدیک متوجه کشورهایشان خواهد کرد، نادیده می‌گیرند.
دوستان عزیز،
رژیم آخوندها، مردم ایران را که شما به‌خاطر آنها قربانی می‌کنید، وهم‌چنین مردم سایر کشورهایی که تحت کنترل آنها هستند، زیر ظلم و ستم و زیر «کشتار، آهن و آتش» قرار داده است.
مردم را در زیر خط فقر و گرسنگی قرار داده است یعنی همان اعمالی که در کشور من لبنان انجام داده ومی‌دهد. با گسترش تروریسم و ویرانی و نابودی
ما بایستی خودمان علیه کشتار، قتل، تروریسم و ویرانی که هر روز این قاتلان جنایتکار در حق ما انجام می‌دهند به مقابله برخیزیم، علیه کسانی که تنها به خون‌ریزی بسنده می‌کنند و تنها با کشتار و قتل‌عام و اشاعه فرهنگ مرگ راضی می‌شوند.
دوستان گرامی! ما هرگز تسلیم بی‌عدالتی و ظلم و حاکمیت دیکتاتوری نمی‌شویم و به نبرد خودمان ادامه می‌دهیم... و هر کس که این رویارویی را به تأخیر بیندازد به ذلت و بندگی رضایت داده است. بنابراین هیچ اسف و افسوسی بر آنان روا نیست.
درود بر قهرمانان مجاهد خلق و رهبری آنان به‌ویژه خانم مریم رجوی که سد محکمی در مقابل دخالت‌های رژیم آخوندی در کشورهای منطقه هستند و همه چیز خود را در این مسیر فدا کرده‌اند.
درود بر مردم برادر ایران که در مقابل قاتلان جنایتکار ثابت قدم هستند
 
عبدالوهاب معاوضه نماینده پارلمان یمن
با عرض تبریکات به خلقهای مسلمان به‌مناسبت روزهای پایانی ماه مبارک رمضان وبا آرزوی این‌که خداوند متعال طاعات همگی‌مان را مورد قبول قرار دهد.
هم‌چنین بایستی مراتب تشکر و پشتیبانی تام و تمام خودم را به خواهران و برادران در اپوزیسیون ایران ابراز دارم این عزیزانی که با تمام وجود در مقابل رژیم آخوندهای حاکم بر تهران ایستادگی می‌کنند. ما فداکاریهایشان در رویارویی علیه حکومت آخوندها را مورد تحسین قرار می‌دهیم. این دارو دسته بدسگال مصایب زیادی بر مردم ایران وارد نموده‌اند و باعث فقیر شدن مردم ایران که از غنی‌ترین خلقهای منطقه به‌شمار می‌آیند شده است. البته تنها این سیه روزی نیست بلکه باعث بدبختی و خرابی در تمامی کشورهای عربی شده است در یمن، سوریه و عراق و لبنان و غیره. همه این خرابیها و مصیبتهایی که منطقه دچارش شده است توسط رژیم آخوندهای حاکم بر ایران به‌وجود آمده است که بایستی در برابر خدا و خلق های تمام منطقه پاسخگو باشد. این رژیم با حمایت مالی و لجستیکی مزدورانش در منطقه باعث مصیبتهای زیادی شده است.
ما کاملاً مطلعیم از حجم خرابی‌هایی که رژیم آخوندها با توسعه‌طلبی‌اش بر مردم منطقه تحمیل کرده است. و این مسأله از ما مردم کشورهای عربی‌منطقه می‌طلبد که از برادرمان در اپوزیسیون ایران حمایت کامل به‌عمل بیاوریم تا صدای حقانیت‌شان به تمامی خلقهای صلح‌دوست و آزادیخواه جهان برسد و بدینوسیله این رژیم و باندهای جنایتکار وابسته به آن را رسوا سازیم.
 
عالیجناب کریستینا ریس عضو کمیته انتخاب اسقفها در انگلستان
با سلام و احترام به رئیس‌جمهور منتخب خانم رجوی، سخنرانان محترم، ساکنان اشرف و خانمها و آقایان در سالن پورچستر لندن.
من در کنار شما هستم تا حمایت و همبستگی خودم را با مردم ایران و دیگر قربانیان خشونت رژیم ایران که باعث ظلم و تروریسم در منطقه و سراسر جهان هست نشان دهم.
جنگی که روسیه در حال حاضر در اوکراین به راه انداخته است، دو واقعیت مهم را به ما یادآوری می‌کند
اول این‌که نمی‌توان با دیکتاتورها مماشات کرد و از آنها انتظار داشت که ماهیت استبدادی و وحشیانه خود را تغییر دهند وقتی به آنها برای رفتار خطرناک و غیرقابل قبولشان، به طریق پاداش وسوسه انگیز اقتصادی می‌دهید.
دوم این‌که مردم شجاع اوکراین و مقاومت مردمی و رهبریت آن نشان داده‌اند که آنها بهترین متحدان برای یک جهان آزاد در مبارزه با دیکتاتوری هستند
من برای مردم اوکراین دعا می‌کنم و برای آنها شجاعت و استقامت در این زمان سخت و وحشتناک آرزو می‌کنم.
من به این موضوع اشاره کردم زیرا این از بسیاری جهات، با آنچه در ایران می‌گذرد مشابهت دارد.
متأسفانه دولت بریتانیا و غرب هم‌چنان در سیاستهای فاجعه‌بار دهه‌های گذشته‌شان گیر کرده‌اند.
بنابراین مانند اوکراین، بهترین متحدان بریتانیا، مردم ایران و مقاومت ایران هستند.
آنها توسط زنان شجاع ایرانی هدایت می‌شوند که بسیاری از آنها مسلمان هستند و در مقابل دیکتاتوری مذهبی که کشورشان را ربوده است و ثبات منطقه و صلح جهان را تهدید می‌کند، ایستاده و انرا به چالش می‌کشند.
مقاومت ایران و رئیس‌جمهور منتخب آن، خانم رجوی، سزاوار حمایت و شناسایی ما هستند، زیرا آنها در خط مقدم مبارزه با بنیادگرایی اسلامی هستند.
و ما می‌دانیم که طرح ۱۰ ماده‌ای خانم رجوی، که به مردم ارائه شده است، تضمین یک جمهوری دمکراتیک و سکولار آزاد در ایران مبتنی بر برابری جنسیتی، حاکمیت قانون و همزیستی مسالمت‌آمیز با کشورهای همسایه و سراسر جهان می‌باشد
این طرح و نقشه راه است که بریتانیا و غرب باید از آن حمایت کنند زیرا منعکس‌کننده آرمانهای دمکراتیک واقعی مردم ایران است
و من می‌خواهم هم صدا با دیگران از دولت بریتانیا درخواست کنم به پیش قدمی در حمایت و به‌رسمیت شناختن مقاومت ایران و هم‌چنین رئیس جمهور منتخب آن خانم رجوی.
 
روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ کنفرانس آنلاین و افطار همبستگی با عنوان «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» در لندن برگزار شد. این جلسه از ساعت ۱۹ به‌وقت انگلستان، ۲۰ به‌وقت اروپا و ۲۲۳۰ به‌وقت ایران برگزار شد.
از همه هموطنان درخواست می‌کنیم برگزاری این جلسه را به اطلاع سایر هموطنان برسانند.
شما می‌توانید گزارشات این جلسه را در این صفحه دنبال کنید. 

گردهمایی جهانی ایران آزاد - ایران در آستانه انقلاب و سرنگونی با…

گردهمایی جهانی ایران آزاد - ایران در آستانه انقلاب و سرنگونی با قیام و ارتش آزادی-…

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا تا ژانویه ۲۰۲۱ در گردهمایی مجاهدین در…

درود بر شما که این مبارزه را ادامه داده‌اید. این یک فرصت نادر است که می‌توانم…

پاریس - کنفرانس مطبوعاتی؛ کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان (قسمت دوم)

پاریس کنفرانس مطبوعاتی کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ افشای اطلاعات درباره سازمان…

پاریس - کنفرانس مطبوعاتی کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان

کنفرانس مطبوعاتی کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ افشای اطلاعات درباره سازمان زندانهای…

کنفرانس بین‌المللی - پیروزی بزرگ مقاومت ایران در دادگاه آنتورپ

در پی پیروزی بزرگ مقاومت ایران و اعلام حکم دادگاه استیناف آنتورپ، امروز کنفرانس بین‌المللی بزرگی…

«نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان –…

https://vimeo.com/704798730سخنرانیهای حاتم السر علی وزیر پیشین بازرگانی و ترابری سودان، ریاض یاسین سفیر یمن در فرانسه،…

نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی، کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان -…

https://vimeo.com/704912772سخنرانیهای دولت نوروزی، سرلشگر اشرف ریفی، اسقف اعظم بری مورگان، سرلشگر ستاد طارق مهدی عبدالتواب و…

«نه به جنگ‌طلبی نه به بنیادگرایی» - کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در…

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی؛ «نه به جنگ‌طلبی نه به بنیادگرایی» از لحظاتی پیش کنفرانس آنلاین افطار…

کنفرانس آنلاین مقاومت ایران - افطار همبستگی در لندن - پنجشنبه ۸…

 کنفرانس آنلاین - افطار همبستگی در لندن - پخش زنده روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ کنفرانس…

گرامی‌داشت خاطره دکتر کاظم رجوی شهید بزرگ حقوق‌بشر در مقابل مقر اروپایی…

https://vimeo.com/703381377گرامی‌داشت خاطره دکتر کاظم رجوی شهید بزرگ حقوق بشر در مقابل مقر اروپایی سازمان ملل در…

کنفرانس در شهر کوله نیو در استان پیومونته ایتالیا در حمایت از…

کنفرانس در شهر کوله نیو در استان پیومونته ایتالیا در حمایت از مقاومت ایران و یک…

کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان - قسمت دوم

https://vimeo.com/696653826کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری» با…

کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان - قسمت اول

https://vimeo.com/696213124کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری» با…

مشاور رئیس‌جمهور اوکراین: علیه دیکتاتوری همه باید همراه هم بجنگیم

گزیده‌ای از سخنان آقای تیموفی میلووانف، مشاور رئیس‌جمهور این کشور در اجلاس بین‌المللی ماه رمضان: خانم…

سخنان تکان‌دهنده کی‌را رودیک نماینده پارلمان اوکراین درباره قتل‌عام در بوچا: من…

کی‌را رودیک نماینده پارلمان اوکراین و رهبر حزب هولوس طی سخنانی تکاندهنده در کنفرانس «متحد علیه…

کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای…

https://vimeo.com/695892333کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری» با…

کنفرانس بین‌المللی «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری»

کنفرانس «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری» روز دوشنبه ۱۵فروردین ۱۴۰۱ به‌مناسبت ماه…

کنفرانس شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن – ضرورت ابقای سپاه پاسداران…

کنفرانس در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن با شرکت متخصصان امنیت ملی و مسایل…

گردهمایی در پارلمان انگلستان با حضور نمایندگان از هر دو مجلس از…

فراخوان به دولت انگلستان برای لیست گذاری سپاه پاسداران و به رسمیت شناختن مقاومت مردم ایران…

کنفرانس با شرکت اعضای برجسته سنای آمریکا و شخصیتهای سیاسی از آمریکا…

https://vimeo.com/691091346 کنفرانس با شرکت اعضای برجسته سنای امریکا و شخصیتهای سیاسی از امریکا در آستانه سال…

دیدار مایک پنس با خانم مریم رجوی در اشرف۳ و زوزه‌های وحشت…

سایت مشرق رژیم سایت مشرق رژیم نیز با سوزش از دیدار آقای مایک پنس با خانم مریم رجوی در اشرف۳ نوشت: «مایک پنس، معاون دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا امروز پنجشنبه در آلبانی با اعضای…

انعکاس رسانه‌های بین‌المللی از سفر مایک پنس معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا به…

روزنامه عکاظ عربستان مریم رجوی، رئیس‌جمهور منتخب مقاومت ایران، از مایک پنس معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا و همسرش در اشرف سوم آلبانی استقبال کرد. قرار است مایک پنس برای اطلاع از جنایتها و روشهای سرکوبگرانه…

تظاهرات ایرانیان آزاده در کپنهاگ، ونکوور و استرالیا تأکید بر مرزبندی نه…

تظاهرات یاران شورشگر تأکید بر مرزبندی نه شاه و نه شیخ فراخوان به اخراج مزدوران اطلاعات آخوندی از کشورهای اروپایی و تعطیلی لانه‌های جاسوسی رژیم تظاهرات ایرانیان آزاده در کپنهاگ، ونکوور و استرالیا، فراخوان به…

تظاهرات ایرانیان آزاده، تأکید بر مرزبندی نه شاه و نه شیخ ـ…

تظاهرات یاران شورشگر تأکید بر مرزبندی نه شاه و نه شیخ فراخوان به اخراج مزدوران اطلاعات آخوندی از کشورهای اروپایی و تعطیلی لانه‌های جاسوسی رژیم تظاهرات ایرانیان آزاده در اتاوا ـ تورنتو ـ آرهوس ـ…

تظاهرات ایرانیان آزاده در ژنو در بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم…

تظاهرات ایرانیان آزاده در حمایت از قیام مردم ایران، فراخوان به اخراج مزدوران اطلاعات آخوندی از کشورهای اروپایی و بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم ایران و روز شهدا و زندانیان سیاسی در ژنو https://youtu.be/bRdWciSRxA0…

درگذشت قهرمان پاکباز مجاهد خلق عباس میرزایی در آلبانی

قهرمان پاكباز مجاهد خلق غلامعباس میرزایی جاودانه شد قهرمان پاکباز مجاهد خلق غلامعباس میرزایی با ۴۳سال سابقهٔ مبارزه حرفه‌یی سیاسی و نظامی در صفوف مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی در بیمارستان در آلبانی درگذشت و…

بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم ایران و روز شهدا و زندانیان…

بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم ایران و روز شهدا و زندانیان سیاسی در استکهلم سوئد - ۲۹خرداد۱۴۰۱ https://youtu.be/4fQeVlDVUHk https://youtu.be/UMBf8Zsz5gg https://youtu.be/NlQhftN1YC0 بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم ایران و روز شهدا و زندانیان سیاسی در…

نعل وارونه و تشبثات مضحک جلاد ۶۷ برای تطهیر خودش با جنایت‌ها…

نعل وارونه و تشبثات مضحک جلاد ۶۷ برای تطهیر خودش با جنایت‌ها و خیانت‌های شاه و رضا شاه دیگ به دیگ می‌گوید رویت سیاه! رئیسی ۲۷خرداد ۱۴۰۱: عزیزانمان نشان دادند جاهایی که توی صحنه حضور…

اعتصاب و تظاهرات کسبه و بازاریان در اراک، کازرون، شیراز، اصفهان، بروجرد،…

اعتصاب و تظاهرات کسبه و بازاریان در اراک، کازرون، شیراز، اصفهان، بروجرد، نجف آباد و میناب ادامه تجمعات و تظاهرات اعتراضی بازنشستگان در اهواز، شوش، دورود، زنجان و کرمانشاه امروز سه‌شنبه ۲۴خرداد اعتصاب بازاریان اراک…

اعتصاب و تظاهرات بازاریان در تهران و کازرون و اراک و ادامه…

اعتصاب و تظاهرات بازاریان در تهران و کازرون و اراک و ادامه تظاهرات بازنشستگان امروز دوشنبه ۲۳خرداد کسبه و مغازه‌داران سه راه امین حضور تهران برای دومین روز به اعتصاب خود ادامه دادند. نیروهای سرکوبگر…

تظاهرات ایرانیان آزاده، فراخوان به اخراج مزدوران اطلاعات آخوندی از کشورهای اروپایی…

اشرف نشانها، هواداران مجاهدین و مقاومت ایران در لاهه، یوتوبوری، تورنتو، مونترال، اتاوا، لوکزامبورگ تظاهرات کردند و ضمن حمایت از قیامهای مردم ایران، دیکتاتوری آخوندی را به‌دلیل سرکوب و جنایت هایش علیه مردم ایران محکوم…

۸ اعدام جنایتکارانه در گرگان و کرمانشاه، ۳۸ اعدام در یک هفته…

۸ اعدام جنایتکارانه در گرگان و کرمانشاه، ۳۸ اعدام در یک هفته در شهرهای مختلف فراخوان به اقدام فوری برای نجات زندانیان زیر اعدام و ارجاع پرونده نقض حقوق‌بشر در ایران به شورای امنیت رژیم…