سخنرانیهای دولت نوروزی، سرلشگر اشرف ریفی، اسقف اعظم بری مورگان، سرلشگر ستاد طارق مهدی عبدالتواب و پاولو کوختا مشاور نخست اوکراین (۲۰۱۹) 
دولت نوروزی نماینده شورای ملی مقاومت ایران در انگلستان: 

سلام به شما خانمها و آقایان خواهران و برادران از حضور تک‌تک شما تشکر می‌کنم که به ما پیوستید تا در کنفرانس بین‌المللی امشب حضور داشته باشید هم‌چنانکه می‌دانید پیام اتحاد و همبستگی رو می‌خواهیم با هم داشته باشیم یک افطار همبستگی علیه سیاست‌های جنگ‌افروزانه رژیم آخوندی و توسعه تروریسم و بنیادگرایی. خیلی ممنونم که امشب با ما هستید باید بگم که هم‌اکنون که ما صحبت می‌کنیم این برنامه به‌طور زنده از طریق تلویزیون مقاومت ایران و هم‌چنین سایتهای مختلف اینترنتی پخش میشه  من دولت نوروزی هستم نماینده شورای ملی مقاومت ایران در انگلستان و افتخار این را دارم که امروز این برنامه را با شما شروع کنم و اداره‌اش کنم باید بگم که ماه مبارک رمضان برای تک‌تک ما سمبلیزه می‌کنه فداکاری و پرداخت را ما همه‌مان با هم در این ماه مبارک با نیایش می‌خواهیم یک آینده بهتر را برای مردم ایران و مردم منطقه و کل جهان رقم بزنیم هم‌چنانکه بهتر از من می‌دانید در ۴دهه گذشته رژیم آخوندی این دیکتاتوری ضدانسانی از نام اسلام سوء‌استفاده کرد با سرکوب بیرحمانه مردم ایران را به‌خصوص توجیه کنه صدور تروریسم و بنیادگرایی را و هم‌چنین جنگ خودش در کشورهای منطقه تحت نام اسلام و به‌زودی به مرکز بنیادگرایی و پدرخوانده‌اش تبدیل شد همین پدیده‌ای که میلیونها انسان بیگناه را در کشورهای مختلف جهان به خاک و خون کشیده این رژیم جنایت علیه بشریت و جنایتهای جنگهای بوده چه در ایران و چه در عراق سوریه و یمن و بحرین و در کشورهای دیگه خاورمیانه با سوء‌استفاده از ثروتهای ملی مردم ایران به‌خصوص از نفت و گاز مردم ایران تأمین مالی کرده جنگ‌افروزی و جنگهای خودش رو به‌خصوص در خاورمیانه و بخشهای عظیمی از کشورهای مختلف رو نابود کرده او نهم علاوه بر ایران و طبعاً مرکز شرارت در خاورمیانه
اکنون من این افتخار را دارم که امشب دعوت کنم از سخنران اصلی این جلسه خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران. خانم رجوی به‌عنوان یک زن مسلمان پیشتاز جنبش مقاومت ایران بوده برای برقراری صلح و دمکراسی و آزادی و برابری در ایران و هم‌چنین صلح و ثبات و شکوفایی در منطقه خاورمیانه به‌خصوص همزیستی مسالمت‌آمیز در کشورهای منطقه
او سالهاست که منبع الهام همه ما بوده در جنبش مقاومت به‌خصوص در داخل ایران و منشاء امید برای مردم ایران به‌خصوص برای جوانان تا دمکراسی و آزادی را در ایران برقرار کنند.
 
سرلشکر اشرف ریفی-وزیر پیشین دادگستری لبنان (۲۰۱۶) 
درود بر اپوزیسیون ایران درود بر شرکت‌کنندگان در این کنفرانس
درود بر خانم مریم رجوی و جنبش مجاهدین خلق ایران درودهای گرم و رمضان گرامی باد
با آرزوهای ما برای آزاد کردن هر چه سریع‌تر کشورشما از اشغال آخوندها و عوامل آن
به‌مناسبت این کنفرانس که باعث افتخار من است که به همه شرکت‌کنندگان که راه آزادی و دمکراسی را برگزیده‌اند و مبارزه با ظلم و به‌رغم آن کاری که رژیم حاکم بر ایران در این روزها می‌کند، در برابر همه رنج و دردها و ستم و آوارگی و زندان ایستاده‌اند.
تاریخ متمدنانه و فرهنگی و م‍ذهبی ایران توسط رژیم حاکم که خون‌ریز هستش تحریف شده. این رژیم تلاش می‌کند افکار و روشها و اعمال خودش را بر مردم ایران تحمیل کند مردمی که دارای فرهنگهای متعدد و متمدنانه هستند و از اقلیتها و مذاهب مختلف تشکیل شده‌اند.
این رژیم از طریق مزدورانش مثل حزب‌الله، لبنان را به گروگان گرفته و آنرا نابود کرده و مانع روند دمکراتیک هست، اجازه برگزاری انتخابات آزاد و تشکیل دولت را در لبنان نمی‌دهد.
آخوندها لبنان را مثل عراق و بقیه کشورهای منطقه اشغال کرده‌اند و در واقع به گروگان گرفته‌اند توی مذاکرات خودشون با کشورهای غربی از آن برای باجگیری استفاده می‌کنند؛ ولی ما به کشورهای غربی هشدار می‌دهیم نباید هیچ امتیازی از جیب مردم لبنان به رژیم ایران داده شود
مردم لبنان و نیروهای ملی پس از سال‌ها تجربه تلخ فهمیده‌اند که تنها راه نجات کوتاه کردن دستان رژیم و حزب‌الله هست. و هر راه‌حلی که بخواهد با حزب‌الله و رژیم ایران به توافق برسد و سازش بکند محکوم به شکست است و مردم لبنان آنرا نمی‌پذیرند.
ما رژیم ایران را نماینده مردم ایران هم نمی‌دانیم و بلکه مقاومت ایران را نماینده واقعی مردم ایران می‌دانیم، مقاومتی که ثابت کرده خواهان صلح، دوستی و برادری با مردم و کشورهای منطقه است. مردم لبنان و نیروهای ملی لبنان با مردم ایران و مقاومت ایران منافع مشترکی دارند. و لبنان مثل بقیه کشورها روابط تاریخی با مردم ایران دارد.
در ۴۰سال رژیم ایران تلاش کرده این رو به جهان عرب و همسایگان القاء کند که در ایران آلترنانتوی وجود ندارد و اگر سقوط کند آشوب می‌شود و یا مثلا یک رژیم بدتر روی کار می‌آید. این دروغی است که رژیم ۴۰سال است دارد در جهان تبلیغ می‌کند. در حالی‌که در ایران یک آلترناتیو جدی وجود دارد. یعنی شورای ملی مقاومت ایران، در کانونش مجاهدین خلق، با بیش از نیم قرن سابقه مبارزاتی، و ۱۲۰هزار شهید که اکنون حمایت و شبکه قدرتمندی در داخل ایران دارد و اعتراضات و قیامهایی که در داخل ایران رخ می‌دهد نشان می‌دهد که بدون شک این رژیم وقتی سرنگون بشود، یک دموکراسی برقرار خواهد شد، که وزنه صلح و ثبات در منطقه خواهد بود. بهمین خاطر مجاهدین خلق در کشورهای عربی و اسلامی مورد توجه و استقبال هستند و ما هم از اهداف آنها را حمایت می‌کنیم و در کنار مردم ایران هستیم، اهدافمون مشترک هست.
درود بر شما، برایتان آرزوی سلامتی وتندرستی و موفقیت و ثبات دارم.
 
اسقف بری مورگان - اسقف اعظم ولز ۲۰۱۷
خانم رئیس‌جمهور و دوستان گرامی، ممنونم که مرا به این افطار دعوت کردید، ودر این کنفرانس خودتان، خوشحالم که با شما هستم و به تلاشهای شما بپیوندم برای مقابله با بنیادگرایی و جنگ‌افروزی که در کشورشما ایران، حکومت این را به کار میبره، شما از تاریخ پرافتخاری برخوردار هستید متأسفانه بعد از انقلاب سال۵۷ آخوندها بر سر کارآمدند این بدترین نوع دیکتاتوریه که تحت نام اسلام و خدا، نیروی مستبدش را بکار می‌گیره، امروز کشورشما و مردم ایران تسلیم نشدند و در برابر این رژیم وایستا دند درهر فرصتی با قیمت کلانی که پرداختند، شما پیشتاز این مبارزه بودید، جنبش مقاومت ایران با رهبری خانم مریم رجوی، پیشتاز مبارزه‌ای بوده که قربانیان اصلیش به‌خصوص زنان ایران بودند.
خانم رجوی که خودش مسلمان است یک الگوی جدید ازاسلام پیشرو را ارائه کرده است که دقیقاً رودرروی اسلام بنیاد گرا قرارداره که در کشور شما حکومت می‌کند و به همه مذاهب دیگر و همه اقلیتها حقوق برابرمی‌دهد و فرصت این‌که آینده ایران را با هم بسازند. من از دولت خودمان واز همه کشورهای دمکراتیک می‌خواهم که مقاومت ایران را به‌رسمیت بشناسند همان‌طورکه در اوکراین این کار را می‌کنند. و تحریم کنند مقام‌های رژیم آخوندی را به‌خاطرنقض حقوق‌بشر و شکنجه مدافعان حقوق‌بشر و مخالفان.
به‌عنوان رئیس شورای امنیت در ماه جاری انگلستان در موقعیت قدرتمندی قرار دارد تا از شورای امنیت بخواهد یک جلسه برقرار کند تا در رابطه با نقض حقوق‌بشر توسط رژیم ایران بحث کند، و محاکمه کند مسئولان نقض حقوق‌بشر در ایران از جمله کشتار زندانیان سیاسی ومخالفان. آینده ایران در دستان مردم ایران و آنهاییکه مدافع همزیستی مسالمت‌آمیزهستند و به همین دلیل من در کنار مقاومت ایران و رئیس‌جمهور آن برگزیده خانم رجوی ایستاده‌ام دعاهای من برای شما و مردم ایران باد، با همه زندانیان سیاسی که در ایران هستند.
در حالیکه شما به مبارزه‌تان برای ایران آزاد ادامه می‌دهید ودر پایان این روز روزه هرگز فراموش نکنید کسانی‌که با شما برای ایران آزاد و شکوفا و دمکراتیک ایستادند / خیلی ممنونم که به سخنان من گوش دادید.
 
پاولو کوختا مشاور کنونی وزیر انرژی، مشاور نخست‌وزیر اوکراین (۲۰۱۶-۲۰۱۹) 
ممنونم که مرا دعوت کردید باید بگویم که من ده روز پیش از خط مقدم نبرد آمدم در اوکراین می‌خواهم به شما بگویم که مقداری از آنچه در اینجا می‌گذرد را برایتان تعریف کنم به‌خصوص چون خیلی به همه نبردهای دیگر در همه مردم جهان ربط پیدا می‌کند علیه استبداد چون جنگی در اوکراین هستش بخشی از یک مبارزه بزرگتر هست یعنی دو جهان متفاوت مبارزه‌ای که همین قرن ما رو تعریف خواهد کرد. جنگ بین استبداد و دموکراسی؛ بین کشورهای آزاد و استبداد؛ اوکراین الآن در خط مقدم هست ولی بعضاً این خط مقدم عوض می‌شود کسانی دیگری می‌آید این جنگی که ما مردم آزاد باید در آن شرکت کنیم هم‌اکنون خط مقدم در اوکراین هست
به نظر م تجربه‌ام این است که ما آمریکاییها و انگلیسیهایی زیادی داشتیم که به کمکمون آمدند داوطلبانی که آمدند به کمکمون خیلی روشن بود که نسل دومی هستند مثل کسی که مثلا کسانی که خانواده اشان در ایران کسانی که داوطلب بودند در کشورهای مختلف و جهان به اوکراین آمدند و من با آنها دیدار کردم قبل از این‌که به این کنفرانس بیایم همان‌طوریکه می‌دانید ما در شرایط سختی هستیم در خط مقدم هستیم و تلاش می‌شود که هم‌چنان این اشغال ادامه پیدا بکند به ما موشک شلیک می‌کنند و همه‌اش نمی‌دونیم که چقدر قربانی داده‌ایم در اثر این موشک‌بارانها ولی هر روز دارد این اتفاقات هر روز دارد اتفاق می‌افتد و هر چه بیشتر مبارزه ادامه داره اونها باز هم علیه غیرنظامیان موشک شلیک می‌کنند و توپ‌باران می‌کنند بعضی جاها کاملاً نابود شده مناطقی هست که یکی از بزرگترین در واقع بمبارانها در اون صورت گرفته برخی هم برای کمکهای بشردوستانه آمدند و هر کس می‌توانه در واقع کمک بکنه و ما استقبال می‌کنیم از هر گونه کمک بشر دوستانه که به کمک بیاید چون خیلی به آن نیاز داریم خیلی مهمه که کمک کنیم اوکراین بتونه بیشتر داوم بیاره در این جنگ و بتونه به سلاحها و پولی که نیاز داره دسترسی پیدا کنه و امید بیشتری وجود داشته باشه تا یک راه‌حلی برای پیروزی نظامی به‌وجود بیاید و پایان دادن به این جنگ و این‌که این جنگ یک پیروزی برای جهان آزاد بشود
امیدواریم که همینطوری بشود و یک الگو بشود برای یک کشورهای دیگر چون آنچه که ما الآن یاد گرفته‌ایم در این بیست سال این است که سیاست مماشات که متأسفانه کشورهای آزاد جهان در پیش گرفته‌اند بعد از فروپاشی شوروی بعد از اوایل دهه۱۹۹۰ و اینها سیاست مماشاتی که در پیش گرفتند کارآیی نداشت بلکه خیلی باعث به‌وجود آمدن کشورهای استبدادی شد و رژیمهای استبدادی و کمک کرد به برخی از رژیمهای دیکتاتوری مثل رژیم حاکم بر ایران؛ آنها همدیگر را کمک می‌کنند پشت هم هستند این رژیمهای دیکتاتوری حالا باید دید که این جنگ یک جنگ متفاوت نیست یک جنگ یکسان هست علیه همین حکومتها پیروزی در این نبرد به‌معنی پیروزهای جداگانه نیست بلکه برای جهان آزاد مهمه که باهم به پیروزی برسه علیه رژیمهای استبدادی که حکومتشون رو تحمیل کردند دمکراسی باید ترویج شود در ایران در کره شمالی در کشورهای دیگر باشیم من فکر می‌کنم که پیروزی در اوکراین علیه این جنگ برای بقیه هم در کشورهای جهان دستاورد خواهد داشت از شما متشکرم.
 
سرلشگر ستاد طارق مهدی عبدالتواب - رئیس ستاد نیروی پدافند هوایی مصر (۲۰۰۵) 
دخالت‌های رژیم ایران در کشورهای عربی باعث جنگهای خونین شده که باروح دین حنیف اسلام در تعارض است ما بین مردم ایران و سیاست‌های رژیم آخوندها تفاوت قائل هستیم
سرلشکر طارق مهدی سخنرانیش را شروع می‌کنه با خوشآمد گویی به حضار و می‌گه که امیدوارم که همصدا بشیم تا این اتهامهایی که تحت نام اسلام زده می‌شه درو اقع تروریسم هست اینها را از افکار عمومی بزداییم زیرا که اسلام خیلی از اینکار بدوره و اسلام دین حنیفه اسلام دین پیشرویی هست ما اسلام مردم را بکارهای خوب و درایت داشتن در رفتار وکردار نیک فرا میخوانه این اسلام. با حکمت واندرز نیکو به سوی پرورگارت فرا بخوان این اون چیزیه که ما در موردش صحبت می‌کنیم با این نقطه آغاز در جلسه شما شرکت می‌کنم و برای من موجب افتخاره که در کنفرانس شما باشم تا براصول اسلام تأکید کنم که مبتنی بر صلح دوستی و گذشت و کارجمعی دین اسلام ما را متحد می‌کند که عامل وحدت مسلمانان محسوب میشه که گرانقدرترین اصول الهی برای خوشبخت کردن بنی بشر هست. اسلام دین رحمت هست مهمان‌نوازی و عدالت. متأسفانه با تأسف شدید در چهار قرن گذشته شاهد بودیم که سیستم‌ها و حکومتهای مختلف از جمله رژیم ایران و بنیادگرایان اسلام را تلاش کردند بدنام کنند. و این آسیب برسونند به اسلام ما شاهد جنگ‌افروزیهای رژیم ایران در کشورهای عربی بودیم که باعث جنگهای خونین و نابودی کشورها شده کشورهای عربی و اسلامی توی منطقه در حالیکه همه این کارها با روح دین حنیف اسلام در تعارضه. چون اسلام اومده که برای ما صلح و برادری و دوستی بیاره نه سرکوب و فتنه و بنیادگرایی. ما بین مردم ایران و این سیاست‌ها تفاوت قایل هستیم و البته این ملت نیز از همین سیاست درد می‌کشه در حالیکه اونها نقش مهمی در تاریخ اسلام داشته‌اند. 

گردهمایی جهانی ایران آزاد - ایران در آستانه انقلاب و سرنگونی با…

گردهمایی جهانی ایران آزاد - ایران در آستانه انقلاب و سرنگونی با قیام و ارتش آزادی-…

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا تا ژانویه ۲۰۲۱ در گردهمایی مجاهدین در…

درود بر شما که این مبارزه را ادامه داده‌اید. این یک فرصت نادر است که می‌توانم…

پاریس - کنفرانس مطبوعاتی؛ کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان (قسمت دوم)

پاریس کنفرانس مطبوعاتی کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ افشای اطلاعات درباره سازمان…

پاریس - کنفرانس مطبوعاتی کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان

کنفرانس مطبوعاتی کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ افشای اطلاعات درباره سازمان زندانهای…

کنفرانس بین‌المللی - پیروزی بزرگ مقاومت ایران در دادگاه آنتورپ

در پی پیروزی بزرگ مقاومت ایران و اعلام حکم دادگاه استیناف آنتورپ، امروز کنفرانس بین‌المللی بزرگی…

«نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان –…

https://vimeo.com/704798730سخنرانیهای حاتم السر علی وزیر پیشین بازرگانی و ترابری سودان، ریاض یاسین سفیر یمن در فرانسه،…

نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی، کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان -…

https://vimeo.com/704912772سخنرانیهای دولت نوروزی، سرلشگر اشرف ریفی، اسقف اعظم بری مورگان، سرلشگر ستاد طارق مهدی عبدالتواب و…

«نه به جنگ‌طلبی نه به بنیادگرایی» - کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در…

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی؛ «نه به جنگ‌طلبی نه به بنیادگرایی» از لحظاتی پیش کنفرانس آنلاین افطار…

کنفرانس آنلاین مقاومت ایران - افطار همبستگی در لندن - پنجشنبه ۸…

 کنفرانس آنلاین - افطار همبستگی در لندن - پخش زنده روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ کنفرانس…

گرامی‌داشت خاطره دکتر کاظم رجوی شهید بزرگ حقوق‌بشر در مقابل مقر اروپایی…

https://vimeo.com/703381377گرامی‌داشت خاطره دکتر کاظم رجوی شهید بزرگ حقوق بشر در مقابل مقر اروپایی سازمان ملل در…

کنفرانس در شهر کوله نیو در استان پیومونته ایتالیا در حمایت از…

کنفرانس در شهر کوله نیو در استان پیومونته ایتالیا در حمایت از مقاومت ایران و یک…

کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان - قسمت دوم

https://vimeo.com/696653826کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری» با…

کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان - قسمت اول

https://vimeo.com/696213124کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری» با…

مشاور رئیس‌جمهور اوکراین: علیه دیکتاتوری همه باید همراه هم بجنگیم

گزیده‌ای از سخنان آقای تیموفی میلووانف، مشاور رئیس‌جمهور این کشور در اجلاس بین‌المللی ماه رمضان: خانم…

سخنان تکان‌دهنده کی‌را رودیک نماینده پارلمان اوکراین درباره قتل‌عام در بوچا: من…

کی‌را رودیک نماینده پارلمان اوکراین و رهبر حزب هولوس طی سخنانی تکاندهنده در کنفرانس «متحد علیه…

کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای…

https://vimeo.com/695892333کنفرانس بین‌المللی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری» با…

کنفرانس بین‌المللی «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری»

کنفرانس «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای صلح و برادری» روز دوشنبه ۱۵فروردین ۱۴۰۱ به‌مناسبت ماه…

کنفرانس شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن – ضرورت ابقای سپاه پاسداران…

کنفرانس در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن با شرکت متخصصان امنیت ملی و مسایل…

گردهمایی در پارلمان انگلستان با حضور نمایندگان از هر دو مجلس از…

فراخوان به دولت انگلستان برای لیست گذاری سپاه پاسداران و به رسمیت شناختن مقاومت مردم ایران…

کنفرانس با شرکت اعضای برجسته سنای آمریکا و شخصیتهای سیاسی از آمریکا…

https://vimeo.com/691091346 کنفرانس با شرکت اعضای برجسته سنای امریکا و شخصیتهای سیاسی از امریکا در آستانه سال…

دیدار مایک پنس با خانم مریم رجوی در اشرف۳ و زوزه‌های وحشت…

سایت مشرق رژیم سایت مشرق رژیم نیز با سوزش از دیدار آقای مایک پنس با خانم مریم رجوی در اشرف۳ نوشت: «مایک پنس، معاون دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا امروز پنجشنبه در آلبانی با اعضای…

انعکاس رسانه‌های بین‌المللی از سفر مایک پنس معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا به…

روزنامه عکاظ عربستان مریم رجوی، رئیس‌جمهور منتخب مقاومت ایران، از مایک پنس معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا و همسرش در اشرف سوم آلبانی استقبال کرد. قرار است مایک پنس برای اطلاع از جنایتها و روشهای سرکوبگرانه…

تظاهرات ایرانیان آزاده در کپنهاگ، ونکوور و استرالیا تأکید بر مرزبندی نه…

تظاهرات یاران شورشگر تأکید بر مرزبندی نه شاه و نه شیخ فراخوان به اخراج مزدوران اطلاعات آخوندی از کشورهای اروپایی و تعطیلی لانه‌های جاسوسی رژیم تظاهرات ایرانیان آزاده در کپنهاگ، ونکوور و استرالیا، فراخوان به…

تظاهرات ایرانیان آزاده، تأکید بر مرزبندی نه شاه و نه شیخ ـ…

تظاهرات یاران شورشگر تأکید بر مرزبندی نه شاه و نه شیخ فراخوان به اخراج مزدوران اطلاعات آخوندی از کشورهای اروپایی و تعطیلی لانه‌های جاسوسی رژیم تظاهرات ایرانیان آزاده در اتاوا ـ تورنتو ـ آرهوس ـ…

تظاهرات ایرانیان آزاده در ژنو در بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم…

تظاهرات ایرانیان آزاده در حمایت از قیام مردم ایران، فراخوان به اخراج مزدوران اطلاعات آخوندی از کشورهای اروپایی و بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم ایران و روز شهدا و زندانیان سیاسی در ژنو https://youtu.be/bRdWciSRxA0…

درگذشت قهرمان پاکباز مجاهد خلق عباس میرزایی در آلبانی

قهرمان پاكباز مجاهد خلق غلامعباس میرزایی جاودانه شد قهرمان پاکباز مجاهد خلق غلامعباس میرزایی با ۴۳سال سابقهٔ مبارزه حرفه‌یی سیاسی و نظامی در صفوف مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی در بیمارستان در آلبانی درگذشت و…

بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم ایران و روز شهدا و زندانیان…

بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم ایران و روز شهدا و زندانیان سیاسی در استکهلم سوئد - ۲۹خرداد۱۴۰۱ https://youtu.be/4fQeVlDVUHk https://youtu.be/UMBf8Zsz5gg https://youtu.be/NlQhftN1YC0 بزرگداشت ۳۰خرداد سرآغاز مقاومت انقلابی مردم ایران و روز شهدا و زندانیان سیاسی در…

نعل وارونه و تشبثات مضحک جلاد ۶۷ برای تطهیر خودش با جنایت‌ها…

نعل وارونه و تشبثات مضحک جلاد ۶۷ برای تطهیر خودش با جنایت‌ها و خیانت‌های شاه و رضا شاه دیگ به دیگ می‌گوید رویت سیاه! رئیسی ۲۷خرداد ۱۴۰۱: عزیزانمان نشان دادند جاهایی که توی صحنه حضور…

اعتصاب و تظاهرات کسبه و بازاریان در اراک، کازرون، شیراز، اصفهان، بروجرد،…

اعتصاب و تظاهرات کسبه و بازاریان در اراک، کازرون، شیراز، اصفهان، بروجرد، نجف آباد و میناب ادامه تجمعات و تظاهرات اعتراضی بازنشستگان در اهواز، شوش، دورود، زنجان و کرمانشاه امروز سه‌شنبه ۲۴خرداد اعتصاب بازاریان اراک…

اعتصاب و تظاهرات بازاریان در تهران و کازرون و اراک و ادامه…

اعتصاب و تظاهرات بازاریان در تهران و کازرون و اراک و ادامه تظاهرات بازنشستگان امروز دوشنبه ۲۳خرداد کسبه و مغازه‌داران سه راه امین حضور تهران برای دومین روز به اعتصاب خود ادامه دادند. نیروهای سرکوبگر…

تظاهرات ایرانیان آزاده، فراخوان به اخراج مزدوران اطلاعات آخوندی از کشورهای اروپایی…

اشرف نشانها، هواداران مجاهدین و مقاومت ایران در لاهه، یوتوبوری، تورنتو، مونترال، اتاوا، لوکزامبورگ تظاهرات کردند و ضمن حمایت از قیامهای مردم ایران، دیکتاتوری آخوندی را به‌دلیل سرکوب و جنایت هایش علیه مردم ایران محکوم…

۸ اعدام جنایتکارانه در گرگان و کرمانشاه، ۳۸ اعدام در یک هفته…

۸ اعدام جنایتکارانه در گرگان و کرمانشاه، ۳۸ اعدام در یک هفته در شهرهای مختلف فراخوان به اقدام فوری برای نجات زندانیان زیر اعدام و ارجاع پرونده نقض حقوق‌بشر در ایران به شورای امنیت رژیم…