سوز و گداز رسانه‌های حکومتی در واکنش به تسخیر ۵۱۳۸ دوربین‌ کنترلی در شهرداری تهران توسط کانون‌های‌شورشی در سالمرگ دجال ضدبشر مورد استفادهٴ بیت‌العنکبوت خامنه‌ای و مقر رئیسی جلاد، وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، نیروی سرکوبگر انتظامی و قبر خمینی.
تسخیر و از دسترس خارج شدن دوربینهای کنترلی در شهرداری تهران، مورد استفاده بیت‌العنکبوت خامنه‌ای و رئیسی، وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران و انتظامی.
جایگزینی شعار درود بر رجوی، مرگ بر خامنه‌ای همراه با عکس‌های رهبری مقاومت در سایتهای شهرداری تهران.
شهرداری رژیم در تهران اعلام کرد اختلال عمدی در سامانه شهرداری تهران برای دقایقی (!) این سامانه را با انتشار تصویری موهن (!) از دسترس خارج کرد.
شهرداری رژیم: ماهیت اختلالگران و شیوه فعالیت آنها پس از بررسی نهایی توسط نهادی مسئول اطلاع‌رسانی خواهد شد
خبرگزاری رادیو و تلویزیون رژیم اختلال عمدی در سامانه شهرداری تهران برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهاد‌های مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه است.
خبرگزاری نیروی تروریستی قدس اختلال عمدی در صفحه سامانه داخلی شهرداری تهران
 
خبرگزاری سپاه پاسداران اختلال عمدی در صفحه سامانه داخلی شهرداری تهران
 
باشگاه خبرنگاران سپاه پاسداران تصویر موهن (مرگ بر خامنه‌ای) در سامانه شهرداری
 
وبسایت حکومتی نواندیش:
وب‌سایت‌های «شهرداری تهران» و «سامانه تهران من» حوالی ظهر روز پنجشنبه ۱۲خرداد ۱۴۰۱ از دسترس خارج شده‌اند که در همین راستا سازمان فاوای شهرداری تهران در اطلاعیه‌یی اعلام کرد: اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه داخلی شهرداری تهران برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
 
 
سایت حکومتی صراط:
سازمان فاوا شهرداری تهران اطلاعیه داد: اختلال عمدی در سامانه داخلی شهرداری تهران 
روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در خصوص اختلال در سامانه‌های شهرداری، اطلاعیه‌یی صادر کرد.
 
اعتماد آنلاین حکومتی: هک و انتشار این تصویر موهن باعث شد سایت‌های شهرداری تهران غیرفعال شوند
 
سایت حکومتی راهبرد معاصر: وب‌سایت‌های «شهرداری تهران» و «سامانه تهران من» از دسترس خارج شدند
 
 
سایت حکومتی دانشجو نیوز: روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اعلام کرد: ظهر امروز ۱۲خرداد ماه، اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه اینترانتی (داخلی) شهرداری تهران، برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
 
تلویزیون شبکه۵ رژیم: اخلال عمدی در صفحه داخلی سامانه داخلی شهرداری تهران برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویر موهن از دسترس همکاران خارج کرد
 
عصر ایران: سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهادهای مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کیفیت خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌یی اعلام کرد: سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهادهای مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کیفیت خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
 
العالم رژیم:
اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه داخلی شهرداری تهران برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس خارج کرد.
روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران در پی اختلال در سامانه شهرداری تهران و سایت تهران من اعلام کرد: اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه داخلی شهرداری تهران برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
فرآیند این رفع اختلال محدود به‌سرعت اتفاق افتاد. البته سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری تهران برای بررسی‌های بیشتر فنی توسط سازمان فاوا فعلاً محدود شده است.
سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهادهای مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کیفیت خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
ماهیت اختلالگران و شیوه فعالیت آنها پس از بررسی نهایی توسط نهادهای مسئول اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
تین نیوز حکومتی: اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه داخلی شهرداری تهران برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه داخلی شهرداری تهران برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
به گزارش تین نیوز به‌نقل از روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران فرآیند این رفع اختلال در حال انجام است. البته سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری تهران برای بررسی‌های بیشتر فنی هم‌اکنون محدود شده است.
 
 
سایت حکومتی روز نو: پیش‌تر از ساعاتی قبل یک گروه هکری با انتشار ویدیوهایی از دیتاسنتر مرکز فن‌آوری اطلاعات شهرداری تهران، مدعی شد که به زیرساخت دوربینهای مراقبتی شهرداری تهران دسترسی پیدا کرده است.
روز نو: ساعاتی قبل یک گروه هکری با انتشار ویدیوهایی از دیتاسنتر مرکز فن‌آوری اطلاعات شهرداری تهران، مدعی شد که به زیرساخت دوربینهای مراقبتی شهرداری تهران دسترسی پیدا کرده است.
 
 
سایت حکومتی مشرق:
سازمان فاوا شهرداری تهران اطلاعیه داد؛ اختلال عمدی در سامانه داخلی شهرداری تهران
روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در خصوص اختلال در سامانه‌های شهرداری، اطلاعیه‌یی صادر کرد.
به گزارش مشرق، در این اطلاعیه آمده است: به استحضار شهروندان تهرانی می‌رساند، ظهر پنجشنبه ۱۲خرداد ۱۴۰۱، اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه اینترانتی (داخلی) شهرداری تهران، برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
فرآیند رفع این اختلال محدود، به‌سرعت به‌انجام رسید و در حال حاضر سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری تهران برای بررسی‌های بیشتر فنی توسط سازمان فاوا، موقتاً از دسترس خارج شده است.
 
 
وبسایت حکومتی فرارو: «اختلال عمدی» در سامانه‌های شهرداری تهران
سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌یی اعلام کرد: سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهادهای مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کیفیت خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
 
 
خبرگزاری حکومتی ایسنا:
اختلال در سامانه‌های شهرداری تهران/بررسی ماهیت اخلالگران و شیوه فعالیت آنها
سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌یی اعلام کرد: سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهادهای مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کیفیت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان است.
 
 
سایت حکومتی مردم‌سالاری: ایسنا نوشت: سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌یی اعلام کرد: سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهادهای مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کیفیت خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران در اطلاعیه‌یی اعلام کرد: به استحضار شهروندان تهرانی می‌رساند، ظهر امروز ۱۲خرداد ماه، اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه‌ٔ اینترنتی (داخلی) شهرداری تهران، برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد. فرآیند رفع این اختلال محدود، به‌سرعت به‌انجام رسید و در حال حاضر سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری تهران برای بررسی‌های بیشتر فنی توسط سازمان فاوا، موقتاً از دسترس خارج شده است.
 
 
سایت حکومتی جوان آنلاین: در این اطلاعیه آمده است: به استحضار شهروندان تهرانی می‌رساند، ظهر پنجشنبه ۱۲خرداد ۱۴۰۱، اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه اینترانتی (داخلی) شهرداری تهران، برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
 
 
سایت حکومتی تجارت نیوز:
سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران در اطلاعیه‌یی اعلام کرد: سامانه اینترانتی دچار اختلال عمدی شده است و برای دقایقی از دسترس خارج شد.
 
 
سایت حکومتی قدس آنلاین:
به گزارش قدس آنلاین، در این اطلاعیه آمده است: به استحضار شهروندان تهرانی می‌رساند، ظهر پنجشنبه ۱۲خرداد ۱۴۰۱، اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه اینترانتی (داخلی) شهرداری تهران، برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
 
 
سایت حکومتی خبرآنلاین:
هک شدن سامانه داخلی شهرداری تهران/ سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری پایتخت موقتاً از دسترس خارج شد
ایسنا نوشت: سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌یی اعلام کرد: سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهادهای مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کیفیت خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
 
 
سایت حکومتی اقتصاد نیوز:
سامانه داخلی شهرداری تهران هک شد سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران اعلام کرد سازمان فاوای شهرداری تهران با همکاری نهادهای مسئول در حال بررسی ابعاد موضوع و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کیفیت خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
 
 
سایت حکومتی الف: روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اعلام کرد: ظهر امروز ۱۲خرداد ماه، اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه اینترانتی (داخلی) شهرداری تهران، برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
به گزارش فارس، روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اعلام کرد: ظهر امروز ۱۲خرداد ماه، اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه اینترانتی (داخلی) شهرداری تهران، برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد.
 
 
سایت حکومتی اقتصاد‌آنلاین:
به گزارش اقتصاد آنلاین به‌نقل از ایسنا، سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران در اطلاعیه‌یی اعلام کرد: به استحضار شهروندان تهرانی می‌رساند، ظهر امروز ۱۲خرداد ماه، اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه‌ٔ اینترنتی (داخلی) شهرداری تهران، برای دقایقی این سامانه را با انتشار تصویری موهن از دسترس همکاران خارج کرد. فرآیند رفع این اختلال محدود، به‌سرعت به‌انجام رسید و در حال حاضر سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری تهران برای بررسی‌های بیشتر فنی توسط سازمان فاوا، موقتاً از دسترس خارج شده است.
 
 
سایت عرشه آنلاین ۱۲خرداد:
از دقایقی قبل دسترسی به سایت شهرداری تهران و سامانه تهران من که زیر مجموعه این سایت است، امکان‌پذیر نیست. برخی از رسانه‌های شهری دلیل این اتفاق را «هک» شدن این سایت عنوان کرده‌اند. شهرداری تهران هنوز توضیحی درباره این اتفاق نداده است. 
برخی از منابع خارجی نیز خبر داده‌اند که بیش از ۵هزار دوربین نظارتی شهرداری تهران نیز از دسترس خارج شده است. 

پاسخ کانون‌های شورشی به ظلم و جور آخوندها در شهرهای میهن

عملیات کانون‌های‌شورشی در تهران، قم و قزوین در پاسخ به تخریب خانه‌های مردم محروم در چابهار…

گسترش فعالیت‌های کانون‌های شورشی همزمان با ۳۰خرداد در شهرهای میهن

فعالیت کانون‌های شورشی در چهل و یکمین سالگرد مقاومت انقلابی سراسری، روز شهیدان و زندانیان سیاسی،…

ماهنامه حکومتی پیوست: پس از گذشت ۱۷روز اختلال در سامانه‌ها هنوز به…

رسانه حکومتی پیوست در ارتباط با تسخیر دوربین‌ها و سامانه‌های شهرداری رژیم در تهران توسط کانون‌های…

اعلام آمادگی کانون‌های شورشی در آستانه ۳۰خرداد، چهل و یکمین سالگرد مقاومت…

تهران - اسلامشهر - تبریز - ساری - لاهیجان - شیراز - شهر کرد - کوهدشت…

۱۷روز پس از تسخیر سامانه‌های شهرداری - چمران: هنوز سامانه‌های مورد هجوم…

در حالی‌که پاسدار چمران رئیس شورای قلابی شهر تهران قول داده بود که روز شنبه ۲۱خرداد…

۱۵روز بعد از تسخیر سامانه‌های شهرداری تهران ... کاربران رمز ورود خود…

۱۵روز پس از تسخیر سامانه‌های شهرداری تهران و ضد و نقیض گویی‌ها و عدم شفافیت در…

عمق تسخیر سامانه‌های شهرداری تهران - تهاجم بسیار گسترده‌ و حملات تمامی…

به‌دنبال سردرگمی و درهم‌ریختگی در حکومت آخوندی پس از تسخیر دوربینهای کنترلی و سامانه‌های شهرداری رژیم…

جغتای (خراسان رضوی) - پخش شعارهای مرگ بر خامنه‌ای درود بر رجوی،…

https://youtu.be/1y-pW18tHv8 جغتای (خراسان رضوی) -میدان شهرداری (چهارشنبه بازار)، چهارشنبه ۲۵خرداد ساعت ۱۶۴۰: پخش شعارهای سرنگونی، مرگ…

گزارش کانون شورشی از کازرون - صحنه‌سازی کمتر از نیم دقیقه

گزارش کانون شورشی از کازرون: مردم معترض شعار «وعده و وعید کافیه، سفره ما خالیه» می‌دادند.…

تهران - تصویرنگاری با قطر ۱۶متر از رهبری مقاومت و شعار درود…

https://youtu.be/LbEn6DvZHoM تهران - با درود به خیزش اعتراضی کسبه و بازاریان آزاده، یکشنبه ۲۲خرداد ساعت ۲۲،…

اصفهان - تصویرنگاری از رهبری مقاومت با شعار درود بر رجوی در…

https://youtu.be/oBejxU5BNAY اصفهان - با درود به خیزش بازنشستگان شریف، یکشنبه ۲۲خرداد ساعت ۲۳۲۰، تصویرنگاری از رهبری…

سردرگمی و درهم‌ریختگی در حکومت آخوندی پس از تسخیر دوربینهای کنترلی و…

سردرگمی و درهم‌ریختگی در حکومت آخوندی پس از تسخیر دوربینهای کنترلی و سامانه‌های شهرداری رژیم در…

به آتش کشیدن مظاهر سرکوب و فریب رژیم در شهرهای میهن توسط…

اعدام جمعی ۱۲هموطن بلوچ در زندان زاهدان را از یاد نمی‌بریم خامنه‌ای و رئیسی و اژه‌ای…

بجنورد - پارک دانشجو، پخش شعارهای مرگ بر خامنه‌ای درود بر رجوی،…

https://youtu.be/_oxBtgLeE28 بجنورد - پارک دانشجو، جمعه ۲۰خرداد ساعت ۲۱۲۰: پخش شعارهای مرگ بر خامنه‌ای درود بر…

«هک پشت هک، جالب این‌که کسی نگران این همه هک نیست!»

سایت نامه نیوز روز چهارشنبه ۱۸خرداد در مطلبی درباره هک شدن و از کار افتادن سیستم‌های…

شش روز گذشت؛ سایت‌های شهرداری و شورای شهر تهران هنوز خارج از…

رسانه‌های حکومتی در خصوص شدت ضربه دریافتی از هک سامانه های شهرداری رژیم در تهران اعتراف…

گفتگوی رسانهٔ خبری ـ تحلیلی جاست د نیوز واشنگتن با یک عضو…

گفتگوی رسانهٔ خبری ـ تحلیلی جاست د نیوز واشنگتن با یک عضو کانون‌های شورشی شبکه دوربینها…

تسخیر سامانه‌های شهرداری و زوزه‌های ولایت‌معاشان

روز ۱۲خرداد ماه کانون‌های شورشی سامانه‌های شهرداری تهران را همراه با مراکز جاسوسی و کنترل را…

وحشت رئیس شورای شهر تهران از تسخیر سامانه‌های شهرداری

به گزارش سایت حکومتی انتخاب (۱۷خرداد)، مهدی چمران رئیس شورای قلابی شهر تهران در برابر تسخیر…

بدنبال اختلال در سامانه شهرداری تهران همچنان استفاده از سامانه‌های مختلف «شهرداری…

به‌گزارش خبرگزاری حکومتی برنا ۱۶خرداد با گذشت چهار روز از «هک» سامانه‌های مختلف متصل به «شهرداری…

تبریز - پارک کوهستانی عینالی - پخش شعارهای سرنگونی، مرگ بر خامنه‌ای…

https://youtu.be/MKVRJ3aTseYتبریز - پارک کوهستانی عینالی، یکشنبه ۱۵خرداد ساعت ۲۱۲۰: پخش شعارهای سرنگونی، مرگ بر خامنه‌ای لعنت…

مصاحبه برنامه رادیویی کپیتال هیل، رسانه کنگره آمریکا با یک عضو کانون‌های…

مصاحبه برنامه رادیویی کپیتال هیل، رسانه کنگره آمریکا با یک عضو کانون‌های شورشی مقاومت در ایران…

سامانه «شهرداری تهران» و «تهران من» کماکان بسته است

به‌دنبال تسخیر ۵۱۳۸دوربین کنترلی در شهرداری تهران، مورد استفادهٔ بیت‌العنکبوت ولایت و مقر رئیسی جلاد، وزارت…

پاسخ کانون‌های شورشی به ظلم و جور آخوندها در شهرهای میهن

عملیات کانون‌های‌شورشی در تهران، قم و قزوین در پاسخ به تخریب خانه‌های مردم محروم در چابهار و رفسنجان https://vimeo.com/723373535 عملیات کانون‌های‌شورشی در قزوین، آمل و شیراز با درود به جوانان شورشگر در سمیرم و یاسوج…

گسترش فعالیت‌های کانون‌های شورشی همزمان با ۳۰خرداد در شهرهای میهن

فعالیت کانون‌های شورشی در چهل و یکمین سالگرد مقاومت انقلابی سراسری، روز شهیدان و زندانیان سیاسی، سالروز تأسیس ارتش آزادیبخش ملی ایران ـ ۳۰خرداد ۱۴۰۱ تهران ـ نصب پوستر با شعار: مسعود رجوی: از ۳۰خرداد…

اعلام آمادگی کانون‌های شورشی در آستانه ۳۰خرداد، چهل و یکمین سالگرد مقاومت…

تهران - اسلامشهر - تبریز - ساری - لاهیجان - شیراز - شهر کرد - کوهدشت - کرمان https://vimeo.com/721875344 ساری - خرم‌آباد - سنندج - شهر کرد - جونقان - کوهدشت - بانه - اسلام‌آباد…

اصفهان - تصویرنگاری از رهبری مقاومت با شعار درود بر رجوی در…

https://youtu.be/oBejxU5BNAY اصفهان - با درود به خیزش بازنشستگان شریف، یکشنبه ۲۲خرداد ساعت ۲۳۲۰، تصویرنگاری از رهبری مقاومت با شعار درود بر رجوی در بزرگراه حبیب‌اللهی

تهران، سه راه امین، تظاهرات مردم و کسبه معترض در تهران و…

توئیت خانم مریم رجوی https://twitter.com/Maryam_Rajavi_P/status/1535988797288112129?s=20&t=5GwRY9744YqsEeLDfpMG-A مغازه‌داران سه راه امین حضور در تهران امروز یکشنبه ۲۲خرداد نسبت به نوسان زیاد دلار، مالیاتهای زیاد، حضور هر روز تعزیرات و گرفتن کالاهای کاسب ها، به خیابانها آمدند و…

تجمع اعتراضی بازنشستگان تأمین اجتماعی در شهرهای میهن با شعار «مرگ بر…

توئیت خانم مریم رجوی https://twitter.com/Maryam_Rajavi_P/status/1534175776567853056?s=20&t=bLPekJ6ywSSELDBXQgNdjw امروز سه‌شنبه ۱۷خرداد، بازنشستگان در ادامه تظاهرات روز قبل خود امروز هم در یک اعتراض سراسری جهت احقاق خواسته‌هایشان در شهرهای تهران، اصفهان، اهواز، دورود، ایلام، مشهد، خرم آباد، کرمانشاه،…

تجمع اعتراضی بازنشستگان تأمین اجتماعی در بیش از ۱۰شهر با شعار مرگ…

توئیت خانم مریم رجوی: https://twitter.com/Maryam_Rajavi_P/status/1533807141567488000?s=20&t=CvZdx9Qe_mZxXX9QgIJKLQ امروز دوشنبه ۱۶خرداد، بازنشستگان در یک اعتراض سراسری جهت احقاق خواسته‌هایشان در شهرهای تهران، کرمان، مشهد، زنجان، اصفهان، اهواز، کرمانشاه، تبریز، دزفول، شوشتر، رشت، کرج، قزوین، شوش، شیراز، بجنورد، اراک،…